سوالات متداول

بسیاری از مشتریان ما سوالات خاص خود را در مورد خدمات حرفه ای ما در اینجا فقط تعداد کمی از سوالات متداول که ما در تمیز کردن شرکت می شنویم.

سوالات عمومی

چطور می توانم نقل قول کنم؟

نگران نباشید، جریان ورود به سیستم را برای رزرو تمیز نگه دارید و به عنوان اطلاعاتی درباره خانه و برنامه خود ارائه دهید، نقل قول شما به صورت پویا تنظیم می شود.

آیا من کل مبلغ نقل قول را بپردازم، حتی اگر مدت طولانی برای تمیز کردن خانه من نباشد؟

نه، شما فقط مبلغی را که تمیزکننده شما در خانه شما بود، متهم می کند. اگر به زودی به پایان برسد، مبلغی را که به شما داده اید متهم نمی کند

آیا کسی قبل از اینکه بتواند تمیز کردن کتاب را انجام دهد، باید از خانه خود دیدن کند؟

قطعا نه! ما نمی خواهیم افراد فروش خوبی که به خانه ما می آیند نخواهند، بنابراین ما هرگز این کار را برای شما انجام نخواهیم داد. شما می توانید یک نقل قول و تمیز کردن آنلاین خود را آنلاین. حدود یک دقیقه طول می کشد

سوالات برنامه ریزی

آیا می توانم رزرو همان روز را داشته باشم؟

ما رزرو روزانه را تضمین نمی کنیم. اما، بسته به روز، ما اغلب می توانیم این نیاز را برآورده کنیم.

آیا برای تمیز کردن من باید خانه باشم؟

این کاملا به شماست اگر شما در خانه نخواهید بود، اطمینان حاصل کنید که ما اطلاعات خود را در اختیار داشبورد مشتری خود قرار می دهیم.

آیا پاکیزگی من در زمان واقعی کتاب من می آید؟

بله، بیشتر وقتها. با این حال، به دلیل شرایط ترافیکی و آب و هوایی، یک ساعت یک ساعت اجازه می دهیم. در سناریوهایی که تمیزکننده شما دیر خواهد شد، با شما تماس گرفته خواهد شد تا از ETA مطلع شوید.

وقتی که من برای خدمات پرداخت می کنم؟

پس از اتمام تمیزکاری، از شما مطالبه نمی شود. فاکتور شما تنها مقدار زمانی را که تمیزکننده شما در واقع در خانه کار می کند، منعکس می کند و به حداکثر افزایش 15 دقیقه منجر می شود.

آیا در اینجا پیروی از قراردادها است؟

نه، شما می توانید سرویس را بدون هیچ مجازاتی لغو کنید. شما مجبور نیستید به هیچ قراردادی یا تعداد پیش تعیین شده از انتصابات متعهد شوید.

تمیز کردن سوالات

چه چیزی در تمیز کردن استاندارد وجود دارد؟

در اینجا فهرستی از آنچه در هر اتاق خانه خود را در طی یک تمیز کردن استاندارد تمیز می کنید. شما همچنین می توانید موارد اضافی را از طریق داشبورد مشتری خود درخواست کنید

آیا شما مواد را تامین می کنید؟

تمیز کردن مواد به طور پیش فرض گنجانده نشده است. این تضمین می کند که تمیزکننده شما از محصولاتی که دوست دارید استفاده می کند و هیچ آلودگی متقابل از خانه به خانه وجود ندارد.

با این حال، اگر شما منابع را نداشته باشید، می توانیم آنها را برای هزینه اضافی 10 دلار در هر بازدید (15 دلار برای تمیز کردن) در نظر بگیریم. شما می توانید این گزینه را از داشبورد مشتری خود انتخاب کنید. همچنین می توانید برای دیدن لیستی از موارد موجود در این قسمت کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید: ما همیشه از خلاء و مفاصل / سطل استفاده می کنیم، بنابراین مطمئن شوید که این موارد را از دست بگیرید.

شما چه سرویس هایی را پیشنهاد می دهید؟

ما ارائه می دهیم طیف وسیعی از خدمات از تمیز کردن هفتگی به یک بار تمیز کردن برای حرکت و حرکت تمیز کردن. شما می توانید خدمات مختلف را با مراجعه به صفحه اول و کلیک کردن بر روی دکمه “خدمات” تا نیمه راه پایین مشاهده کنید.