درباره شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس

بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه شرکت خدماتی نظافتی

شرکت فنی مهندسی زاگرس(سپید فارس) به شماره ثبت ۵۰۹۵۷۳ به شماره ملی ۱۴۰۰۶۷۷۳۰۸۱ در تهران با هدف تامین نیروی خدماتی به ثبت رسید .

مدیر عامل این شرکت خدماتی نظافتی جناب آقای مازیار مرادی و جناب کامل بیگلری رئیس هیئت مدیره و جواد سمائی عضو هیئت مدیره میباشند . این شرکت در جهت بر طرف کردن نیاز های خدماتی شهر تهران شکل گرفت .

هدف از تاسیس ، ارائه خدمات به بهترین شکل و بهترین پشتیبانی بوده است .

اعزام نیروی خدماتی متخصص و مجرب خانم و آقا.نظافت منزل .نظافت راه پله.نظافت شرکت فقط بخشی از خدمات ما میباشد .

همچنین این شرکت تصمیم دارد تا با برنامه ریزی دقیق تر در زمینه نگهداری از سالمند و کودک ورود نماید که در برنامه های خدماتی آینده خود ارائه نماید .شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس مفتخر است با بیش از ۳۲۰ هزار مشتری و روزانه ۱۲۰ تماس رزرو نیرو مقام اول در ارائه خدمات بهتر در خدمت همشهریان تهرانی میباشد.

 

ماموریت ما

رضایتمندی مشتریان ما سرمایه ماست .

تنها ماموریت و اصلی ترین هدف شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس تهران ارائه خدمات مطلوب و رضایت مشتری پس از اتمام کار میباشد . این هدف فقط با مدیریت صحیح اعضای هیئت مدیره اتفاق خواهد افتاد که هیچگاه از نظر این هیئت به دور نبوده و نخواهد بود.

 

دیدگاه ما

دیدگاه شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس

اصلی ترین دیدگاه این شرکت آینده نگری آن است . ما با اینده نگری و مشتری مداری به اهداف اصلی خود میرسیم تا یک شرکت پایدار در زمینه خدماتی باشیم .

ما در نظر داریم تا با مشاوره قبل از ارائه خدمات رضایت مشتری را جلب نمائیم .و اینکه چرا ما از نرم افزار های خدماتی گوشی استفاده نمیکنیم تنها دلیل ما این است که بتوانیم قبل از اعزام نیرو یک مشاوره عالی برای شما داشته باشیم .

اگر شما خوشحال نیستید، فقط به ما اطلاع دهید و
ما کار خواهیم کرد تا درست کنیم

تماس با ما

تیم مدیریت

تیم مدیریت شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس تهران

ارزش های کاری

هدف ما رضایت شماست (البته بعد از کار تمیز کردن ما) دفتر تلفن در سراسر ساعت کار می کند ۲۸۴۲۱۶۰۹-۰۲۱

  • مشتری گرا: ما به مشتریان خود خدمت می کنیم، مثل اینکه ما خودمان خدمت می کنیم. ما بازخورد خود را ارزش می گذاریم و از آن برای بهبود کار مان استفاده می کنیم.
    سازگار با محیط زیست: ما به دقت انتخاب بهترین و طبیعی ترین محصولات تمیز کردن است که نتایج شگفت آور را بوجود می آورد.
  • تعالی و نوآوری: ما از آموزش و پرورش پرسنل خود، برای اطمینان از کیفیت بالا خدمات استفاده میکنیم. ما در آخرین نوآوری ها در محصولات و فن آوری های سازگار با محیط زیست به روز می شویم و به ما اجازه می دهد بهترین راه را برای خانه های مشتریانمان ببریم.
  • گسترش / رشد: ما خودمان را در جامعه شناخته ایم؛ ما روابط بلندمدت را ایجاد می کنیم، در حالی که به طور مداوم در حال گسترش است. بنابراین، ما همیشه مردم بیشتری را برای کار برای ما به ارمغان می آوریم.

تاریخچه شرکت سپید فارس

ارائه دهندگان خدمات خانه و دفاتر

شرکت فنی مهندسی البرز دارای شماره ثبت ۵۰۹۵۷۳  شماره ملی ۱۴۰۰۶۷۷۳۰۸۱ در اداره ثبت شرکت های تهران می باشد.

چرا مار را استخدام میکنید؟

نیروی متخصص . تیم مدیریت عالی . تیم پشتیبانی . ارائه خدمات نوین همگام با نیاز های روزانه . تمامی این ویژگی ها فقط در شرکت خدماتی نظافتی سپید فارس تهران یافت میشود که تنها دلیل حرکت رو به اهداف شرکت است .

گارانتی و تضمین خدمات
تیمی متخصص
کارکنانی مجرب در هر زمینه ای
سرویس دهی در تمام نقاط
همیشه در دسترس
گارانتی خدمات